Курси

Клуб "Юний Інженер" пропонує наступні заняття:

Дитячий Літній табір денного перебування "Юний Інженер"

– У нас багато LEGO, Конструювання, Робототехніки та Активного відпочиноку...

Спеціальний курс "Інтенсив Підготовка до школи" за 2 місяці.

Заняття з підготовки до школи у нашому клубі включають в себе навчання всього найнеобхіднішого, що знадобиться дитині під час вступу до школи.

"Красивий почерк" для дітей від 7 років. Всім відомо що почерк - візитна картка людини. Але як зробити почерк красивим та охайним?

"Прості Механізми" для дітей від 5 до 7 років. Курс дає можливість дітям відчути себе юними вченими та інженерами, допомагає їм зрозуміти принципи роботи простих механізмів, з якими ми зустрічаємося у повсякденному житті. Як працює кран, для чого потрібні важелі, які шестерні бувають та для чого використовуються.

Матеріали, розроблені в LEGO Education, допомагають створити веселу, та разом з цим мотивуючу атмосферу, яка спонукає дітей творити, вчитися критично мислити, проводити наукові досліди та працювати в команді.

"Школа експериментів" для дітей від 6 до 9 років. Як ще зрозуміти навколишній світ, я не через власні відчуття? Найкращим вчителем завжди був і залишається власний досвід, коли дитина сама ставить запитання та шукає на них відповіді. «Школа експериментів» дає дітям можливість здобути свій власний досвід весело та само головне – безпечно.

Арт-пісок для дітей від 2 до 4 років. Пісочна арт-терапія – неймовірне малювання піском на світловому столі! Діти створюють надзвичайні шедеври своїми руками за допомогою піску. Дивним чином жменя піску перетворюється в пейзаж, зоряне небо, ліс, море…

Заняття з Lego Classic для дітей від 5 до 6 років. Програму розраховано на навчальний рік, щомісяця діти вивчають нову тему про навколишній світ, казки, види транспорту, правила дорожнього руху, будівлі та багато чого іншого. На кожному занятті діти створюють власні моделі по схемі, задумі або взірцю відповідно до теми уроку без використання інструкцій. Починаючи з другого півріччя діти працюють над проектами. Саме проект дає дитині можливість експериментувати та навчитися працювати в команді. Діти здобувають досвід в процесі спілкування разом, вчаться поважати думку та працю інших.

Заняття з Lego EV3 Mindstorms від 10 років. Неможливо знайти людину, якій потрібно пояснювати що таке конструктор LEGO: для дітей це найбажаніша іграшкі поряд з модельками машинок, планшетами та смартфонами. На цьому фоні продукція LEGO Mindstorms виділяється особливо, це надсучасний комплект конструктора до якого входять програмуємий модуль, мотори, різноманітні датчики та саме головне - візуальне середовище програмування. Використовуючи весь цей арсенал чого тільки не створюють юні інженери: починаючи від мультяшного робота Wall-E до роботів що вміють розгадувати судоку. Нещадавно ентузіасти склали робота, що вміє вирішувати головоломку "кубик-рубика".

Заняття з Lego WeDo для дітей від 7 до 9 років. Конструктори LEGO EDUCATION WeDo, створені за підтримки LabVIEW, дають змогу учням початкових класів від 7 до 9 років вивчати робототехніку. Будуючи роботів, діти навчаються програмуванню, математиці, розвивають мовлення та креативне мислення, вчаться працювати в команді, виявляти та вирішувати проблеми, виявляти лідерські здібності. Візуальне середовище програмування WeDo дуже просте у використанні, достатньо базових знань роботи з комп'ютером.

Заняття з Бджілкою-роботом для дітей від 4 до 6 років. Bee-Bot - це маленький робот, створений американською компанією Terrapin спеціально для раннього навчання та розвитку дітей від 4 до 6 років. Роботи схожі на маленьких бджілкок та дуже легко програмуються за допомогою кнопок на їхніх спинах. Це прості команди: "Вперед", "Назад", "Вліво", "Вправо" та "Виконати програму". Діти легко запам'ятовують літери алфавіту, весело вчаться рахувати, розрізняти кольори та геометричні фігури, вирішувати проблеми тощо. Bee-Bot активно використовується в освітніх програмах США з 2005 року.

Заняття з Lego Duplo для дітей від 3 до 6 років. Всі батьки знають, якими активними та непосидючими можуть бути діти, і наскільки важко всадити їх за парти. Так, дітлахи - не найкращі студенти у нашому розумінні. Діти прагнуть руху, активних дій, мають надзвичайно багато енергії. Вони бажають рухатися, гратися, випробувати та дослідити оточуючий світ, доторкнутися, відчути та самостійно зрозуміти як працюють різні речі. Саме тому гра в LEGO ефективно сприяє розвиткові дітей, і LEGO DUPLO є саме тим, найкращим вибором для наймолодших студентів.