Курси

Клуб "Юний Інженер" пропонує наступні заняття:

Заняття з Lego Classic для дітей від 5 до 6 років. Програму розраховано на навчальний рік, щомісяця діти вивчають нову тему про навколишній світ, казки, види транспорту, правила дорожнього руху, будівлі та багато чого іншого. На кожному занятті діти створюють власні моделі по схемі, задумі або взірцю відповідно до теми уроку без використання інструкцій. Починаючи з другого півріччя діти працюють над проектами. Саме проект дає дитині можливість експериментувати та навчитися працювати в команді. Діти здобувають досвід в процесі спілкування разом, вчаться поважати думку та працю інших.

Неможливо знайти людину, якій потрібно пояснювати що таке конструктор LEGO: для дітей це найбажаніша іграшкі поряд з модельками машинок, планшетами та смартфонами. На цьому фоні продукція LEGO Mindstorms виділяється особливо, це надсучасний комплект конструктора до якого входять програмуємий модуль, мотори, різноманітні датчики та саме головне - візуальне середовище програмування. Використовуючи весь цей арсенал чого тільки не створюють юні інженери: починаючи від мультяшного робота Wall-E до роботів що вміють розгадувати судоку. Нещадавно ентузіасти склали робота, що вміє вирішувати головоломку "кубик-рубика".

Конструктори LEGO EDUCATION WeDo, створені за підтримки LabVIEW, дають змогу учням початкових класів від 6 до 10 років вивчати робототехніку. Будуючи роботів, діти навчаються програмуванню, математиці, розвивають мовлення та креативне мислення, вчаться працювати в команді, виявляти та вирішувати проблеми, виявляти лідерські здібності. Візуальне середовище програмування WeDo дуже просте у використанні, достатньо базових знань роботи з комп'ютером.

Bee-Bot - це маленький робот, створений американською компанією Terrapin спеціально для раннього навчання та розвитку дітей від 3 до 7 років. Роботи схожі на маленьких бджілкок та дуже легко програмуються за допомогою кнопок на їхніх спинах. Це прості команди: "Вперед", "Назад", "Вліво", "Вправо" та "Виконати програму". Діти легко запам'ятовують літери алфавіту, весело вчаться рахувати, розрізняти кольори та геометричні фігури, вирішувати проблеми тощо. Bee-Bot активно використовується в освітніх програмах США з 2005 року.

Всі батьки знають, якими активними та непосидючими можуть бути діти, і наскільки важко всадити їх за парти. Так, дітлахи - не найкращі студенти у нашому розумінні. Діти прагнуть руху, активних дій, мають надзвичайно багато енергії. Вони бажають рухатися, гратися, випробувати та дослідити оточуючий світ, доторкнутися, відчути та самостійно зрозуміти як працюють різні речі. Саме тому гра в LEGO ефективно сприяє розвиткові дітей, і LEGO DUPLO є саме тим, найкращим вибором для наймолодших студентів.