Розклад занять: Photoshop з нуля (ОНЛАЙН)
Розклад занять: Photoshop з нуля

Уроки фотошопа для дітей

Гучне слово «Фотошоп», таке знайоме всім. Всі звикли асоціювати його з банальним, простим редагуванням огріхів фото знятих на телефон: прибрати ефект «червоних» очей, зробити світліше та яскравіше. Такий стереотип сформувався завдяки величезній кількості смішних малюнків на просторах інтернет. Викладачі «Юного Інженеру» готові показати Вам на практиці, та навчити Ваших дітей всіх хитрощам роботи у цій чудовій універсальній програмі Adobe Photoshop.

Думаєте що фотошом може «здолати» тільки дорослий з величезним багажом знань? Помиляєтеся. З ним легко впорається Ваша дитина! Все завдяки новій та захоплюючій методиці навчання, яка дозволяє втілити у всі дитячі фантазії реальність.

Для чого дітям вивчати Adobe Photoshop?

Насправді програма фотошоп дуже цікава та корисна. Її можливості колосальні, майже необмежені. За допомогою фотошоп можна створити багато чого, від звичайної візитівки до справжнього мультиплікаційного фільму. То який же досвід отримає Ваша дитина вивчаючи фотошоп:

  • Розвиток творчого потенціалу, який з пелюшок заклала сама природа. Дорослі зазвичай надають перевагу спілкуванню, а от діти віддають перевагу світу фантазій та уяви. Створювати причудливі малюнки, підбирати форми та кольори, редагувати власні фото – це забавно та легко.
  • Заняття з фотошоп – перша сходинка до улюбленої професії у майбутньому. Всі знають на скільки зараз популярними є професії дизайнера. Індустрія реклами стрімко розвивається вимагаючи нові і нові кадри. Чому б не розпочати готуватися вже сьогодні?
  • 3. Океан радощів та позитиву. Навіщо «киснути» у чотирьох стінах без діла? Весь цей вільний час можна використати корисно та весело, знайти однодумців. Наші викладачі знайдуть підхід до кожного, заняття фотошоп стануть найулюбленішими у Вашої дитини.
Що ми робимо на заняттях Фотошоп?

  • Малюємо. Ні ні, не на звичайному папері, ми вчимося малювати у фотошоп
  • Обробляємо фото у фотошопі. Фотошоп дозволяє виконувати з фотографіями чарівні речі. Це особливо подобається підліткам. Змінити фон, прибрати зайві об’єкти або виконати ретуш обличчя.
  • Колаж фото. Це неймовірно круто розмістити всіх своїх друзів на одне фото, підібрати красивий фон. Сучасний художник без вміння створювати колажі ніяк.
  • Використання інструментів, таких як виділення, вирізання, зміна розміру, заміна кольору та найголовніше – правильна робота з шарами.
  • Анімація у фотошоп. Всі діти полюбляють яскраві малюнки які можуть рухатися. На заняттях ми будемо вчитися «оживляти» наших героїв. Це може бути смішний смайлик, який кривляється, або супер герой що летить у небі.
  • Наробляємо портфоліо. Всі роботи дітей зберігаються у їх власних папках. Є можливість прийти з «флешкою» та перекопіювати всі роботи щоб продемонструвати вдома або в школі