Розклад занять: Робототехніка з WeDo (1-2 клас)
Група 1
-20% (акційний час)
Середа15.00-16.15
Група 2
1 раз на тиждень середа
Середа16.30-17.45

Конструктори LEGO EDUCATION WeDo, створені за підтримки LabVIEW, дають змогу учням початкових класів від 7 до 9 років вивчати робототехніку. Будуючи роботів, діти навчаються програмуванню, математиці, розвивають мовлення та креативне мислення, вчаться працювати в команді, виявляти та вирішувати проблеми, виявляти лідерські здібності. Візуальне середовище програмування WeDo дуже просте у використанні, достатньо базових знань роботи з комп'ютером.

Конструктор LEGO WeDo - це поєднання класичного конструктора, який знайомий всім нам, з електронними компонентами, такими як мотори та датчики. Неможливо уявити дітей, які ніколи не гралися з класичним конструктором  LEGO, всі діти його обожнюють: граються, створюють, конструюють та реалізовують свої фантазії. Саме досвід роботи з класичним конструктором відіграє ключову роль в ефективності навчання через гру. Діти вчаться через гру, втілюючи свої фантазії у реальному світі, де вони можуть доторкнутися та відчути. 

LEGO WeDo є яскравим прикладом реалізації STEM-освіти. STEM-освіта (англійською – Science, Technology, Engineering, Math, що в перекладі означає науку, технології, інженерію та математику) – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

 

Клуб "Юний Інжерен" пропонує цікавий курс робототехніки з використанням конструктора LEGO WeDo. Курс поділено на наступні розділи:

  • Перші кроки. Діти знайомляться з конструктором, вчаться роботі з комп'ютером та програмним забезпеченням, будують перші механізми з використанням моторів та датчиків. Вчаться основам програмування.
  • Цікаві механізми. Продовжуючи знайомство з конструктором, діти будуть більш складні та цікаві механзіми з використанням шківів та ременів. Основна мета розділу - познайомити дітей з принципами передачі енергії, розуміння того як зміна діаметра шків впливає на швидкість обертання, розвиток усного мовлення з використанням словаря спеціальних термінів 
  • Дикі звірі. Розділ знайомить дітей з найвідомішими представниками дикої природи, такими як алігатор, лев, птахи, морський лев та черепаха. Конструюючи робочі моделі діти дізнаються де і як живуть та полюють звірі. Розвиваючи усне мовлення, діти складатимуть власні історії про цікаві пригоди звірів та представлять їх у вигляді доповіді. 
  • Гра в футбол. Хто не любить грати в футбол? Цей розділ познайомить дітей з такими поняттями як "Нападник", "Голкіпер", "Вболівальники", зможуть побудувати роботі моделі гравців в футбол. Діти навчаться оцінювати силу удару та відстань в сантиметрах, зможуть використовувати систему важелів для передачі енергії, будуть розвивати усне мовлення з використанням спеціального словаря термінів. В кінці діти побудують робочу модель "Дракона", запрограмують її та підготують доповідь про його пригоди.

  • Пригоди. Цікавий розділ, що занурить дітей у світ подорожей та пригод, світ небезпеки та мужності. Розділ направлений на розвиток усного мовлення та формування вмінь чітко та правильно висловлювати власні думки, вміння складати та розповідати історії, вміння готувати ілюстрації до своїх розповідей. Діти побудують наступні моделі: "Врятування літака", "Порятунок від велетня", "Парусник що тоне", "Горилла з джунглів". 
  • Парк розваг. Розділ що включає розширений пакет завдань: "Лінія фінішу", Колесо обзору", "Карусель", "Качелі" та "Попасти в ціль". Для виконання цих завдань надається набагато більше деталей конструктора, до спонукає до розвитку абстрактного мислення. Учні вчаться виявляти причинно-наслідкові зв'язки процесів, що відбуваються. Вчаться складати та віднімати числа до 1000, проводити виміри за допомогою лінійки, вчаться визначати часові інтервали за допомого секундоміра. Для розвитку усного мовлення діти готують презентації та доповіді про пригоди своїх героїв у парку розваг.
  • Будівельний майданчик. Цей розділ знайомить дітей з різноманітними механізмами, що полегшують життя та працю людини у повсякденному житті. Це такі моделі як "Міст що підіймається", "Навантажувач", "Будівельний кран", "Підйомник", "Шлагбаум". Відтворюючи робочі моделі роботів та програмуючи їх, діти на практиці розбирають як працюють різні механізми як вони постійно бачать навколо себе. Діти вчаться вирішувати різноманітні проблеми, сформульовувати чітко свої думки з використанням словаря технічниї термінів, вчаться робити доповіді та готувати графічні ілюстрації до них.