Розклад занять: Чарівний пісок
Група 1
-20% (акційний час)
Понеділок10.00-10.45
Група 2
1 раз на тиждень середа
Середа17.00-17.45
Група 3
1 раз на тиждень четвер
Четвер19.00-19.45

Пісочна арт-терапія – неймовірне малювання піском на світловому столі! Діти створюють надзвичайні шедеври своїми руками за допомогою піску. Дивним чином жменя піску перетворюється в пейзаж, зоряне небо, ліс, море…

art sand 01

Атмосфера чуда підтримується відповідним музичним супроводом та можливостями світлового стола змінювати колір світла. Цей незвичайний вид мистецтва називається Sand-Art, тобто «пісочне мистецтво». Пісок – це та сама краска, тільки працює вона по принципу світла та тіні. Цей вид творчості прекрасно передає всі людські почуття, думки та бажання. Останнім часом пісочна анімація — малювання піском на світловому столі — твердо займає одне з передових місць в розвитку творчих здібностей дитини. Цей дивовижний процес створення картини тільки за допомогою піску не залишає нікого байдужим. Оригінальне виконання та загадковість при створенні малюнка притягує як дітей, так і дорослих.

 

art sand 02
art sand 04

 

Особливості занять «Арт-пісок»

  • Заняття з піском дуже подобаються маленьким дітям!
  • У дитини, що займається пісочною анімацією, розвивається дрібна моторика рук, творча уява, всидливість та вміння тримати увагу!
  • Створення незвичайних образів викликає у дітей бажання невпинно творити, так само як творять справжні художники та митці!
  • На відміну від малювання на папері, тут не потрібно багато чистого паперу, адже у випадку коли необхідно виправити помилку, це робиться  одним рухом руки. Достатньо один раз розрівняти пісок!
  • Пісочна анімація найкраще підходить гіперактивним дітям. Займаючись даним видом творчості, дитина корисно витрачає зайву енергію та заспокоюється!
  • В малюванні піском беруть участь дві руки, тому активно працюють дві півсфери мозку!
  • Вправи з піском позитивно впливають на емоційний стан дитини. А так як процес малювання проходить практично в темноті, з використанням тільки кольорової підсвітки знизу, створюється ореол загадковості, який не залишить байдужим навіть самого капризного малюка!