Розклад занять: Школа експериментів

Як ще зрозуміти навколишній світ, я не через власні відчуття? Найкращим вчителем завжди був і залишається власний досвід, коли дитина сама ставить запитання та шукає на них відповіді. «Школа експериментів» дає дітям можливість здобути свій власний досвід весело та само головне – безпечно.

boyСвіт навколо нас – величезний та різноманітний, саме тому, чим цікавіше Вашій дитині, тим більше у неї можливостей для розвитку. Експериментування – це один із способів пізнавальної активності у дітей, який подарувала нам природа при народженні. Світ дослідів та експериментів дуже подобається дітям.


Інформація, здобута власними руками, запам’ятовується дитиною швидко та надовго, саме тому заняття в «Школі експериментів» в дитячому клубі побудовані так, щоб кожен присутній на занятті став повноправним учасником наукових досліджень. В ході експериментів діти задовольняють свою допитливість, пізнають закони навколишнього світу, знаходять пояснення складним природним явищам.

girld

 

 

Не дивлячись на зовнішню простоту наших занять, вони вирізняються науковою направленістю – дитина не тільки проводить свій науковий дослід, але також пізнає закони фізики такого великого та недослідженого світу, який його оточує:

  • Чи можна проштрикнути картоплю звичайною соломинкою для коктейлю?
  • Як і чому паперові метелики можуть самостійно літати?
  • Чому у кота вночі світяться очі?
  • Чи можливо надути повітряну кулю без використання насосу?

Відповіді на ці запитання, та багато чого дуже цікавого діти знайдуть на наших заняттях «Школа Експериментів».