Розклад занять: ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ з логопедом
Розклад занять: ПІДГОТОВКА 2 роки ДО ШКОЛИ
Розклад занять: ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ
Група 1
-20% (акційний час)
Четвер14.00-14.45
Вівторок14.00-14.45
Група 2
2 рази на тиждень вівторок + четвер
Четвер19.00-19.45
Вівторок19.00-19.45


 • МЕТА КУРСУ:
  • Закласти базові навички, необхідні в молодшій школі.
  • Виробити навички адаптації в колективі.
  • Розвити інтерес до пізнання.
ДЕ І ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ:

Формат уроків: 2 рази в тиждень по 45 хвилин в будні або у вихідний один подвійний урок 45+45 хвилин. Існує також можливість навчання on-line.

Заняття проводяться в міні-групах (максимально 6-8 дітей одного віку й рівня підготовки). Навчання проводиться за допомогою активних ігор, цікавих вправ, з використанням кубиків LEGO та інших активностей, які так подобаються дітям. Такий підхід допомагає зацікавити малят та надати їм більше можливостей проявити себе. Ми допомагаємо розкриватися й почувати себе важливими учасниками на уроці навіть тим, кому не завжди комфортно в колективі.

Ми не тільки розвиваємо ерудицію й базові вміння дошкільнят, але й допомагаємо сформувати зацікавленість до нових знань.

Навчальний процес проходить у форматі веселої гри, де кожна дитина має можливість досягти своєї власної маленької перемоги. Це підтримує мотивацію дітей та викликає прагнення до активного навчання, а також вселяє впевненість у власних силах.

У ході навчання ми приділяємо багато уваги читанню, письму, математиці, вивченню навколишнього світу, розвитку логічного й просторового мислення, пам’яті. Також важливою частиною курсу є навчання самоорганізації: на заняттях діти регулярно отримують нескладні завдання для самостійної роботи, з якими в них добре виходить справлятися.

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини. Це означає, що викладач враховує різну швидкість засвоєння інформації дітей у групі. Тому після введення нової теми викладач пропонує дитині, яка швидше інших засвоїла матеріал цікаве завдання для самостійного пророблення, і поки дитина його виконує, продовжує давати пояснення іншим дітям доти, поки кожна дитина групи не розбереться з матеріалом повністю. Коли матеріал засвоєний усіма – група дістає ігрові завдання на закріплення.

Протягом року ми проводимо ТРИ діагностики де фіксуються результати розвитку кожної дитини.

 • ЩО МИ БУДЕМО ВИВЧАТИ:
  • математика (рахунок до 10, додавання та віднімання, зворотній рахунок)
  • логіка
  • основи грамоти
  • техніка читання
  • підготовка руки до письма
  • розвиток памяті та уваги
  • звуко-буквений аналіз слова та ін.

Заняття з підготовки до школи у нашому клубі включають в себе навчання всього найнеобхіднішого, що знадобиться дитині під час вступу до школи.

Пропонований курс містить конспекти інтегрованих занять для підготовки дитини до школи, що розроблено відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти та чинних освітніх програм.

До кожного заняття створено презентації з ілюстративним матеріалом і цікавими завданнями та робочий зошит для дитини.