Розклад занять: Шахи впевнені кроки
Група 1
2 рази на тиждень Понеділок + П′ятниця
П'ятниця18.00-18.45
Понеділок18.00-18.45
Розклад занять: Шахи продвинутий рівень
Група 1
2 рази на тиждень Понеділок + П′ятниця
П'ятниця19.00-19.45
Понеділок19.00-19.45

Виявляється, сьогодні шахи - це модно, престижно та цікаво. Ми знаємо як закохати Вашу дитину у шахи з першого заняття.

Діти-шахісти швидко розвиваються, їх завжди видно на фоні інших. Навіть шкільні вчителі помічають, що вони встигають більше, незважаючи на те що багато часу витрачають на заняття шахами та турніри.

Програма курсу включає вивчення історії шахів, розігрування дебюту, основи оцінки позиції, вибір стратегії та плану, вивчення комбінаційної гри і тактичних прийомів, а також принципи гри у базових ендшпільних позиціях.

Ми пропонуємо три групи, що поділено за рівнем розвитку юних шахістів. Заняття веде досвідчений викладач.

На Вас чекає досвідчений викладач, Малієнко Олександр, кандидат у майстри спорту з шахів, автор аналітичних шахових статей в українських та закордонних виданнях. Чемпіон України з розв’язування шахових композицій в командному заліку, дворазовий переможець Всеукраїнських шахових турнірів серед журналістів, член Федерації шахів у м. Києві. Вміє та любить працювати з дітьми, знайде підхід до кожного.

 

http://veche.kiev.ua/journal/3457/

http://www.chesspage.kiev.ua/fed/pvk/775/svi-kubok-domnanta-ne-vddala-nkomu-fotoreportazh

Наші класи просторі та обладнані всім необхідним для навчання приладдям, що відповідає вимогам «FIDE». Це якісні класичні шахи Staunton 5, електронні годинники DGS та проектори для демонстрації навчальних матеріалів. Саме такі шахи використовуються під час змагань, тому Ваша дитина буде відчувати себе комфортно працюючи із знайомими інструментами.

Приходьте до нас, давайте вивчати шахи разом!