Розклад занять: Пневматика та Енергія


  • Перший рівень: Технологія та Фізика занурить дітей у світ механізмів та фізичних явищ.

  • Під час занять діти будуть досліджувати роботу різноманітних простих механізмів, конструкцій, сил та принципів руху. Більша увага приділяється саме дослідницькій роботі: вимірювання, постановка експериментів, порівняння, описання роботи моделей та багато чого іншого. Під час занять діти дізнаються як працюють поштові терези, як впливає сила тяжіння на кочення по похилій поверхні та навіть побудуть модель собаки-робота що вміє ходити.

Курс є продовженням робототехніки WeDo, адже у ньому використані знайомі дітям двигуни та елементи живлення. На відміну від WeDo, моделі будуються з використанням деталей Lego Technic, це перші кроки у світ робототехніки для старшокласників.

  • Другий рівень: Пневматика та Відновлювані джерела енергії - продовження курсу познайомить дітей з дивовижним світом гідравлічних та пневматичних механізмів. Учні познайомляться з роботою насосів, створять механізми що керуються пневматикою та гідравлікою, зрозуміють як працює сонячна батарея, як використовувати силу вітру та води для живлення своїх моделей.

Кожне заняття схоже на лабораторну роботу з фізики, де учні будуть цікаву модель а потім досліджують її роботу з використанням точного мультиметру та інших вимірювальних приладів.

Розглядаються такі питання як «Розумний дім», «Зелена енергія», «Захист навколишнього середовища від забруднення»