Розклад занять: Математика з Lego

Основне завдання курсу – зацікавити дітей у вивченні математики, навчити шукати та пояснювати власні рішення, розвинути навички логічного мислення та аналізу.

Граючи з LEGO діти розвивають дрібну моторику рук, логічне та образне мислення, вчаться проявляти фантазію коли складають модель по власній задумці.

Викладачі давно помітили, що кольорові кубики LEGO вміють привертати та втримувати увагу дітей, тому стали використовувати їх під час викладання таких предметів як математика, іноземна мова та інші.

Для вивчення математики ми використовуємо спеціальні набори LEGO, підібрані таким чином щоб не відволікати дітей та максимально занурити у вивчення матеріалів під час уроку.

Наші заняття побудовано таким чином, щоб діти засвоювали матеріал від простого до складного. Весь курс поділено на розділи де детально розглядається кожна математична дія: «Рахунок», «Додавання», «Віднімання», «Множення», «Ділення» та «Дроби».

Ми використовуємо навчальні матеріали, розроблені доктором SHIRLEY DISSELER зі США, що вже 25 років спеціалізується на навчанні дітей з використанням кубиків LEGO®. Також вона співпрацює з LEGO Education, розробляє навчальні матеріали та готує спеціалістів STEM. Серед її праць такі серії від LEGO Education як «MoreToMath», «LearnToLearn» та «WeDo 2.0»

"Не істує студентів, що погано вчать математику. Просто потрібно використовувати правильні інструменти для навчання!"

DR. SHIRLEY DISSELER