Розклад занять: Архітектура з Minecraft (ОНЛАЙН)
Розклад занять: Архітектура з Minecraft
Група 1
2 рази на тиждень понеділок + п`ятниця
П'ятниця17.00-17.45
Понеділок17.00-17.45
Група 2
1 раз на тиждень субота
Субота10.00-10.45
Група 3
1 раз на тиждень субота
Субота12.00-12.45

А Ви знали як будували піраміди Гізи, навіщо побудували Велику Китайську стіну, звідки взявся Великий Сфінкс? Пориньте у світ древніх цивілізацій, таких як Стародавній Єгипет, Греція, Китай та Майя.

Новий курс «Майнкрафт Архітектура» відповість на всі ці запитання. Діти поринуть у світ стародавньої архітектури, історії та археології. Курс обширний, тому кожен знайде цікаву для себе інформацію.

Всі діти люблять творити, а ще більше діти люблять гратися. Майнкрафт – одна з найулюбленіших ігрових пісочниць серед дітей. Причина дуже проста – тут безмежний простір для творчості.

Саме тому компанія Майкрософт вирішила підняти навчання на новий рівень використавши інтерактивні ігри. Найкраще для навчання підійшла гра Майнкрафт. Це чудове доповнення до шкільної програми навчання, де учні не просто слухають вчителя а безпосередньо беруть участь створюючи свій власний проект.

Програма занять складається з 7 великих тем по 10 занять у кожній (більше 70 уроків):

 • Стародавній Єгипет: Найвідоміші будівлі стародавнього Єгипту.

  Що діти вивчать / розглянуть:

  Єгипетська стародавня культура – справжній скарб для дослідників, адже до наших днів дійшло дуже багато архітектурних будівель які збереглися у відмінному стані. Діти познайомляться з храмом Гора, побудують загублене місто Гарамантів з підземним водопроводом, дослідять піраміду Хеопса, завершать будівництво храму цариці Хатшепсут, дізнаються хто такий Сфінкс та багато чого іншого.

 • Цивілізація Майя: Найзагадковіша цивілізація людства - Майя.

  Що діти вивчать / розглянуть:

  Цивілізація Майя відома своєю архітектурою, письмом, математичній та астрономічній системам, особливостями живопису та культури. Архітектура Майя відрізняються своєю складністю та багатством у порівнянні з іншими індійськими культурами нового світу. Учні познайомляться з пірамідою Кукулькана, дізнаються про міста Тікаль та Мундо-Пердідо, побудують піраміди близнюки, обсерваторію у місті Чічен-Іца та багато чого іншого.

 • Архітектура східних країн: Витончена та особлива східна архітектура Іраку, Афганістану, Сірії.

  Що діти вивчать / розглянуть:

  Схід – тонка справа. На сході переплелися велика кількість релігій та національностей. Тому архітектура сходу особлива, витончена та цікава для вивчення. Під час занять ми побудуємо мечеть Ан-Нурі, храм Баала, монастир Мар-Еліан, мавзолей Аль-Імам, статую Будди у Афганістані, ворота у старе місто Алеппо а також дослідимо загублене у часті старовинне кругле місто Багдад.

 • Древні Японія та Китай: Обидві стародавні культури, Японська та Китайська, тісно переплелися між собою, при цьому зберегли індивідуальність та національну ідентичність.

  Що діти вивчать / розглянуть:

  Китайська та Японська архітектура відома своїми величними та дуже красивими будівлями як часто складали цілі комплекси – релігійна або військові. На заняттях ми навчимося будувати японські будівлі, побудуємо селище у класичному стилі: Мінка, Пагода, Торії, побудуємо замок самураїв. Вивчаючи китайський стиль учні дослідять Велику китайську стіну, храм Конфуція та Неба, ворота Пайлоу, пагоду Дацинь, побудують класичні мости та багато чого іншого.

 • Антична Греція та Римська імперія: Багато відомих вчених, художників та звісно архітекторів народилися та творили у древній Греції та за часів Римської імперії. Наприклад Гермоген (храм Артеміди та Зевса), Дейнократ (особистий архітектор Олександра Македонського) та інші.

  Що діти вивчать / розглянуть:

  Учні познайомляться та побудують більшість найвідоміших у світі архітектурних споруд, таких як Парфенон, храм Артеміди, храм Зевса, театр у Епідаврі, храм Афіни, Колізей у Римі, Пантеон та багато чого іншого

 • Середньовічні замки Європи: Досить смутна епоха людства, пов’язана з постійними війнами та нападами на сусідів. Замок повинен був бути величним, неприступним та красивим вказуючи на сильного власника. Звісно це не могло вплинути на особливості архітектури часів середньовіччя у Європі.

  Що діти вивчать / розглянуть:

  Учні розглянуть особливості захисних будівель, які прийоми використовувалися під час оборони, як будувалися стіни, вали та ворота. Під час навчання ми розглянемо замок Карлштейн та Едінбург, Стрийський та Хотинський замки, Луцький замок та інші..

 • Сучасна архітектура світу: Сучасна архітектура може здивувати нас не менше ніж стародавні будівлі, адже сучасні архітектори користуються всіма досягненнями людства: комп’ютерна техніка, роботи, велетенські крани.

  Що діти вивчать / розглянуть:

  Звісно, дітям буде цікаво дізнатися яким чином були побудовані найвищі у світі будівлі: Бурдж-Халіфа, Шанхайська башта, Тайбей у Тайвані, Джин Мао у Шанхаї та звісно такі будівлі як Ейфелева вежа, театр у Сіднеї, Біг Бен у Лондоні…