Розклад занять: Digi-Art Малювання на планшеті (ОНЛАЙН)
Розклад занять: Digi-Art. Аніме. Малювання на планшеті
Група 1
1 раз на тиждень середа
Середа19.00-20.15
Група 2
1 раз на тиждень субота
Субота14.00-15.15

Digi-ART або цифровий малюнок – фундаментальний курс для новачків у світі комп’ютерної графіки. Якщо ти цікавишся малюванням та хочеш перенести свої вміння та навики з паперу у цифрове середовище, а також поновити та систематизувати знання, - цей курс для тебе. Програма також ідеально підійде всім хто тільки хоче розпочати малювати але не знає з чого розпочати.

  • На заняттях ти навчишся основам академічного малюнку та принципам роботи у цифровому середовищі, зможеш малювати за допомогою графічного планшета у Photoshop, Illustrator та Sai, «поставиш» руку. Ти почнеш з самих основ та поступово перейдеш до впевненої роботи. Ми починаємо малювати вже на першому занятті.

  • Сьогодні надзвичайно популярним є малюнок у японському стилі «Аніме» - дуже емоційні та яскраві зображення. На курсі DIGI-Art ти навчишся малювати «Аніме», вивчиш основи стилю, зрозумієш особливості створення цифрового малюнку у стилі японських коміксів.

  • Не має значення який цифровий стиль малюнку Ти обереш: концепти персонажів для комп'ютерної гри, ілюстрації до коміксів, фотореалістичні малюнки або портрети. Знання та навики, які ти отримаєш на курсі можна сміливо використовувати у всіх сферах цифрової графіки. Головне, ти навчишся малювати грамотно та красиво, отримаєш доступ до можливостей комп’ютерної графіки