Розклад занять: Lego-Ленд
Група 1
2 рази на тиждень понеділок + п`ятниця
Понеділок19.00-19.45
П'ятниця19.00-19.45
Група 2
-20% (акційний час)
П'ятниця10.00-10.45
Середа10.00-10.45
Група 3
2 рази на тиждень вівторок + четвер
Четвер18.00-18.45
Вівторок18.00-18.45
Група 4
1 раз на тиждень субота
Субота12.00-12.45
Група 5
-20% (акційний час)
П'ятниця15.00-15.45
Понеділок15.00-15.45

Всі батьки знають, якими активними та непосидючими можуть бути діти, і наскільки важко всадити їх за парти. Так, дітлахи - не найкращі студенти у нашому розумінні. Діти прагнуть руху, активних дій, мають надзвичайно багато енергії. Вони бажають рухатися, гратися, випробувати та дослідити оточуючий світ, доторкнутися, відчути та самостійно зрозуміти як працюють різні речі. Саме тому гра в LEGO ефективно сприяє розвиткові дітей, і LEGO DUPLO є саме тим, найкращим вибором для наймолодших студентів.

То в чому причина такої популярності конструкторів LEGO? Все дуже просто. Коли діти граються, вони відтворюють власний мікрокосмос, що у мініатюрі повторює світ дорослих. Діти прагнуть досліджувати та будувати цей маленький світ. І коли ми, батьки, купуємо дітям звичайні готові іграшки, ми відбираємо у них можливість творити та фантазувати. Діти перетворюються на звичайних споживачів, їм не потрібно нічого відтворювати. Саме конструктор LEGO дає змогу вільно творити світ, розкривати свій характер, будувати життя.

На наших заняттях з LEGO DUPLO діти будуть навчатися та розвивати свій творчий потенціал:

  • Завдяки LEGO діти вчаться поняттям розміру та сумісності деталей, адже якщо деталі підібрані правильно, то вони міцно скріпляться між собою.
  • Більшість конструкторів LEGO DUPLO є тематичними наборами та несуть навчальне навантаження, допомагаючи дітям пізнавати різні сфери життя. Персонажі наборів - це лікарі, фермери, мандрівники, пожежники, сім'ї з дітьми та тварини. Граючись з LEGO DUPLO, діти фантазують, уявляють себе пожежниками або дослідниками, пілотами літака або навіть королями у  власних замках.
  • Ігри з конструктором LEGO DUPLO розвивають дрібну моторику рук дитини. У майбутньому це позитивно вплине на розвиток мовлення, читання та формування почерку. Також стимулюються образне та логічне мислення.
  • Будуючи різноманітні будівлі, діти розвивають конструктивне мислення.
  • Граючи у рольові ігри з конструктором LEGO DUPLO, діти формулюють чітке розуміння про взаємозв'язки у суспільстві та своє місце у соціумі. Вчаться висловлювати власні думки, спілкуватися з іншими учасниками діалогу.
  • Багато тем конструктора LEGO DUPLO присвячено математиці та мові: діти вчаться розрізняти та правильно називати цифри, букви, будувати числові та буквенні послідовності.

В групі одночасно займаються не більше 5-6 дітей. Групи поділено на молодшу, середню та старшу відповідно до віку дітей та особливостей програм навчання.

  • У молодшій групі більше уваги приділяється базовим знанням дитини про навколишній світ. Діти вчаться розповідати прості історії про персонажів. з якими граються, розрізняти тварин, рослин, предмети мебелів, професії тощо.
  • Середня група продовжує програму молодшої групи - діти будують більш складні конструкції, вчаться вирізняти в складних предметах окремі функціональні частини, складають історії, в яких беруть участь більше персонажів, грають у рольові ігри.
  • У старшій групі віддається перевага знанням з математики та мови. Діти вчаться рахувати, розрізняти букви. Продовжують вивчати навколишній світ: тварин, рослин, космос. Старші дітки використовують інструмент для навчання Bee-Bot (Робот-бджілка), з яким пізнають основи алгоритмів та програмування. Більшість занять поєднують використання роботів та LEGO DUPLO.

Приєднуйтеся до нашої команди :)