Розклад занять: Логіка та Бджілка Робот
Група 1
2 рази на тиждень понеділок + п`ятниця
Понеділок18.00-18.45
П'ятниця18.00-18.45
Група 3
1 раз на тиждень середа
Середа18.00-18.45
Група 4
1 раз на тиждень субота
Субота13.00-13.45
Група 5
-20% (акційний час)
Вівторок10.00-10.45

Bee-Bot - це маленький робот, створений американською компанією Terrapin спеціально для раннього навчання та розвитку дітей від 4 до 6 років. Роботи схожі на маленьких бджілкок та дуже легко програмуються за допомогою кнопок на їхніх спинах. Це прості команди: "Вперед", "Назад", "Вліво", "Вправо" та "Виконати програму". Діти легко запам'ятовують літери алфавіту, весело вчаться рахувати, розрізняти кольори та геометричні фігури, вирішувати проблеми тощо. Bee-Bot активно використовується в освітніх програмах США з 2005 року.

Bee-Bot має міцну конструкцію, виготовлений з матеріалів, що не викликають алергії, та є абсолютно безпечним у використанні. Яскравий кольоровий дизайн, можливість запрограмувати більше 40 команд одночасно. 

Існує безліч готових килимкі-карт для проведення цікавих занять: від геометричних фігур до абетки, від пригодницької карти з піратами до мапи міста з будинками. Діти вивчають географію, навколишнє середовище, звірів, птахів. Велику увагу приділено математиці: діти вчаться розрізняти числа, впевнено використовувати їх у грі, рахувати, розуміти показники годинника, працювати із секундоміром. Якщо проявити трошки уяви, можна разом з дітьми намалювати будь-яку іншу карту та, граючись, складати пригодницькі історії. Більше того, для роботів виготовляють різноманітні маски, що перетворюють їх, наприклад, на героїв казок.

На кожному із занять діти вчаться висловлювати свої думки, отримують досвід комунікації та поведінки у соціумі, вчаться оцінювати ризики, виявляти проблеми та приймати правильні рішення на основі оцінки ситуації.

Приєднуйтеся до найкращої практики ранньої освіти для дітей!