Розклад занять: Lego Classic
Група 1
1 раз на тиждень середа
Середа19.00-19.45
Група 2
1 раз на тиждень четвер
Четвер17.00-17.45
Група 3
1 раз на тиждень субота
Субота10.00-10.45
Група 4
1 раз на тиждень понеділок
Понеділок12.00-12.45

Програму розраховано на навчальний рік, щомісяця діти вивчають нову тему про навколишній світ, казки, види транспорту, правила дорожнього руху, будівлі та багато чого іншого. На кожному занятті діти створюють власні моделі по схемі, задумі або взірцю відповідно до теми уроку без використання інструкцій. Починаючи з другого півріччя діти працюють над проектами. Саме проект дає дитині можливість експериментувати та навчитися працювати в команді. Діти здобувають досвід в процесі спілкування разом, вчаться поважати думку та працю інших.

KLEGO Classic Kreatyw

Чому саме з 5 років?

Фізичний розвиток

 • Саме з цього віку діти вже краще вправляються своїми руками та здатні виконувати точні та складні рухи пальцями. Вони вже чітко розуміють, що їм цікаво, люблять творити та конструювати, хоча до серйозних результатів ще далеко, творча діяльність важлива сама по собі. Тому на заняттях необхідно використовувати матеріали, з якими діти могли б експериментувати.

Розвиток мислення

 • Діти у цьому віці з задоволенням вирішують різноманітні завдання, що допомагає розвитку творчого мислення та стимулює бажання вчитися. У п’ятирічних активна уява, тому навчальні матеріали повинні надавати їм простір. Але в той самий час дитина повинна бути впевнена в тому, що завжди зможе отримати допомогу від батьків та дорослих. Стосовно розвитку мовлення, цей період перебільшень («Страшно далеко», «Сто мільйонів кілометрів» та інше). Думки у дітей постійно перестрибують з однієї теми на іншу, їх необхідно вибалакатися. Створіть такі умови, щоб вони могли вільно оговорювати що відбувається навколо та розповідати друзям про те, що вони робили та що з цього вийшло.

Соціальні навики

 • Граючись із однолітками, дитина починає висловлювати свої думки за допомогою слів, а не через дію. Особливо важливими є ролеві ігри – діти з задоволенням грають в «справжнє життя», яке стає для них дедалі цікавішим. Вони переносять в гру свої уявлення про світ дорослих. В цьому віці дуже важливо спілкування дітей між собою, обов’язкові спільні ігри та виконання групових завдань.

   

Цілі курсу

 • Розвивати комбінаторні навики та дрібну моторику рук;
 • Мислення, інтелект, простір, уяву, мотивація, творчість;
 • Мова та комунікаційні навики;
 • Формувати відчуття впевненості в собі;
 • Вміння співпрацювати з партнером по команді, пояснювати та аргументовано відстоювати свою точко зору;
 • Вміння доводити до кінця розпочату роботу;