Розклад занять: Цікаві механізми
Група 1
-20% (акційний час)
Вівторок16.00-16.45
Група 2
1 раз на тиждень середа
Середа18.00-18.45
Група 3
1 раз на тиждень субота
Субота13.00-13.45

Справжній інженерний курс, на якому діти конструюють безліч машин та механізмів - крани, ліфти, літаки, комбайни, та відчувають себе вченими, інженерами, винахідниками.

Діти зрозуміють принципи роботи простих механізмів, з якими вони зустрічаються щодня у повсякденному житті. Як працює кран, для чого потрібні важелі, які шестерні бувають та для чого використовуються.

Матеріали, розроблені в LEGO Education, допомагають створити веселу, та разом з цим мотивуючу атмосферу, яка спонукає дітей творити, вчитися критично мислити, проводити наукові досліди та працювати в команді.

Якщо ваша дитина ще не ходить до школи, або тільки-но пішла у початкові класи школи, проявляє цікавість до конструювання, то йому неодмінно сподобається цей курс.

simple 02

Протягом навчання діти познайомляться з новими поняттями, конструкціями, дізнаються про зубчаті колеса, шківи та осі, важелі та колеса, зможуть відрізнити простий механізм від складного. Робота з конструктором Lego допоможе розвити дрібну моторику та оволодіти навиками начального-технічного конструювання.

 

Наш курс складається з 5 частин:

  • Зубчаті колеса. Діти здобувають знання про принципи роботи зубчатих коліс, їх різновидності. Складають моделі які зможуть збільшити швидкість обертання або навпаки зменшити, зможуть змінювати напрямок обертання зубчатих коліс, змінювати площину обертання. Зрозуміють що степінь зміни швидкості обертання напряму залежить від кількості зубів у колеса.
  • Колеса та осі. Під час занять діти переконаються, що колесо та вісь є також простими механізмами, побудують моделі з колесами на осях, визначать що таке тертя і де воно може виникати.
  • Важелі. Діти розглянуть що таке важелі, які вони бувають, зрозуміють що важелю необхідна вісь обертання для виконання потрібного руху. Зможуть описувати що таке зусилля та встановлять, що сила яку створює важіль напряму залежить від положення осі, вантажу та точки прикладання зусилля.
  • Шківи та ремені. Що таке шків, для чого його використовують. На заняттях діти побудують моделі з використанням шківів які будуть підвищувати або понижувати швидкість обертання, переконаються в тому, що швидкість обертання шківів залежить від їх розміру.
  • Інженер. Заняття розраховані на закріплення попередніх тем. На кожному з занять діти самостійно спробують винайти та побудувати робочу модель для вирішення актуальних на сьогоднішній день проблем: тримач для телефону або планшету, мобільний пристрій, пристрій що вміє малювати симетричні малюнки та багато чого неймовірно цікавого.

 

simple 06