Розклад занять: Програмування з Minecraft (ОНЛАЙН)
Розклад занять: Програмування з Minecraft (4-5 клас)
Група 1
2 рази на тиждень понеділок + п`ятниця
Понеділок18.00-18.45
П'ятниця18.00-18.45

Minecraft - це гра, яку люблять як діти так і дорослі по всьому світу. Чому ця гра така популярні? Все просто – в ній майже немає обмежень для творчості, ви можете побудувати абсолютно будь-що: від простого будиночка до діючого комп’ютера всередині гри.

Minecraft Education Edition teaser


«Програмування Minecraft» розраховано на дітей від 9 років, адже майже всі вони вже грали в Minecraft, для них це знайоме середовище, вони почувають себе комфортно та одразу включаються в навчання.

Діти пишуть програми використовуючи візуальний редактор коду, дуже схожий на Scratch але адаптований під команди Minecraft. Всю роботу виконує спеціальний моб "Агент Коду", що виглядає як маленький робот. Він може добувати корисні копалини, проходити у важкодоступні місця а також будувати будь-що з доступних йому матеріалів.

Якщо по яким-небудь причинам Вам не вистачає можливостей візуального програмування – доступний режим JavaScript, де можна використати всю потужність мови програмування: описати складну математичну формулу для розрахунку площі або об'єму, описати модель поведінки "Агента Коду", створити складні структури даних та багато чого іншого.