top articles banner

Дитячий клуб робототехніки «Юний Інженер» вітає всіх з початком нового навчального року!
Саме тому всім хто встигне записатися на навчання до 1 вересня ми даруємо знижку 20% на всі абонементи включаючи дитячий садок.


Поки Ви відпочивали та оздоровлювалися ми підготували для Вас декілька цікавих новинок які вже можна переглянути у новому розкладі занять 2018-2019 на сайті. 

 

 1. chees
  Для наймолодших відвідувачів з’явилася «Підготовка до школи», «Англійська мова», «Читання» та курс «Математика з Lego» по унікальній методиці від др. Shirley Disser (США). У нас невеликі групи по 6 чоловік, що дає можливість працювати ефективно та використовувати індивідуальний підхід до кожної дитини.

 2. chees
  «Шахи»
  - курс для тих, хто хоче поглиблено вивчати цю чудову гру. Залежно від рівня ми пропонуємо три групи. Для навчання використовуються спеціальні гросмейстерські набори Staunton №5 та електронні часи DGT, що є стандартом на всіх змагання включаючи міжнародні.

 3. TeachAndPhisics
  «Технологія та Фізика» - новий курс занурить дітей у світ механізмів та законів фізики. За допомогою спеціальних наборів Lego учні зможуть будувати складні конструкції та досліджувати дію сили тяжіння, прискорення та принципи руху об’єктів. Продовжуючи вивчення законів фізики та механіки ми пропонуємо курс «Пневматика та Енергетика», на якому діти зрозуміють роботу гідравлічних та пневматичних систем, а також будуть працювати з ерергією сонця, води та вітру. Цей курс також буде цікавий дітям, що закінчили перший рівень робототехніки з Lego WeDo як продовження навчання. 

 4. Scratch
  «Scratch» - візуальне програмування від 8 років. Учні зможуь створити власні ігри та мультики. Вивчити Scratch у школі майже неможливо але необхідно. У нас невеликі групи з 8 дітей, тому викладач має можливість приділити час кожному. Навчайся весело.

 5. MinecraftEE
  «Minecraft»
  - всі знайомі з цією грою. Спеціальна версія гри "Minecraft Education" від Microsoft дозволяє навчати дітей програмуванню під час гри використовуючи знайомі їм інструменти. Учні вивчать візуальне програмування та основи JavaScript. Якскраві світи, цікаві командні завдання та творчий підхід у навчанні ми гарантуємо!

 6. EV3 Level2
  Для учнів, що завершили курс робототехніки «EV3 Mindestorms» ми пропонуємо другий рівень робототехніки. Використовуючи досвід попереднього навчання учні будуть ще цікавіших роботів. Другий рік навчання направлений на дослідницьку діяльність. Учні будуть використовувати роботів для виконання вимірів, фізичних дослідів та вивчення навколишнього світу.

 7. EV3 Level2
  Програмування «Python 3» - унікальний курс, що тісно поєднався з робототехнікою EV3 Mindstorms. Розрахований на учнів від 12 років, що бажають поглиблено вивчити одну з найпопулярніших мов програмування у світі. Викоритання роботів дозволяє наглядно бачити виконання програм, швидко розуміти як працюють конструкції мови програмування. Рекомендуємо як обов'язковий до навчання курс, тому не зволікайте.