Ми просимо Вас ознайомитися з правилами дитячого клубу.

 1. Купуючи абонемент на заняття Ви автоматично погоджуєтеся з умовами Договору публічної оферти та чинними Правилами Клубу.
 2. Приходьте на заняття заздалегідь (10-15 хв.), щоб дитина могла спокійно роздягнутися, пограти і разом з групою піти займатися. Пам'ятайте, що багато дітей відчувають стрес, коли входять в кабінет після початку заняття!
 3. Групи комплектуються чітко за віком дітей. Суть занять полягає не тільки в конструюванні, а у вивченні наукових понять, термінів, явищ, принципів дії механізмів, здійсненні математичних розрахунків.
 4. Діти до 3-х років перебувають в супроводі одного дорослого. Батьки несуть відповідальність за здоров'я і безпеку дітей до, під час та після занять. Діти старше 3-х років займаються без дорослих, тоді під час занять відповідальність за них несе інструктор, до і після занять — батьки.
 5. Ми хочемо, щоб діти, які відвідують наш клуб, завжди були здорові! Тому просимо Вас проявити свідомість і при перших симптомах хвороби, не приводити хвору дитину в клуб.
 6. Дитячий клуб надає Вам можливість відпрацювання пропущених занять, про який батьки повідомили заздалегідь в смс повідомленні. Попереджати потрібно не менше, ніж за 1 годину до початку заняття. Вам приходить смс з унікальним номером, за яким здійснюється відпрацювання. Якщо Ви не повідомили адміністратора і у Вас немає смс з унікальним номером відпрацювання — послуга вважається наданою і можливість відпрацювання не надається. Разові заняття не підлягають відпрацюванні.
 7. Відпрацювати пропущене заняття дитина може 1 з 4 занять в абонементі, протягом 2-х місяців з моменту пропуску. Відпрацювання можлива тільки з іншою групою або на будь-якому іншому курсі клубу і тільки за попереднім записом в адміністратора. Активований код не підлягає повторному відпрацюванню.
 8. Адміністрація залишає за собою право замінювати заявленого викладача на час його хвороби або вимушеної відсутності.
 9. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за загублені або залишені без нагляду речі.
 10. Фото та відео матеріал, який зроблений співробітниками в рамках дитячого клубу, може бути використаний в рекламних цілях клубу.
 11. Все в нашому клубі зроблено спеціально для Вас та Ваших діток! Тому просимо Вас дбайливо ставитися до майна клубу!
 12. У випадку обмежень пов'язаних з карантином всі заняття переходять у режим онлайн.

З повагою, Адміністрація дитячого клубу.